• Уляна Головко

  Дуже задоволена роботою клініки особливо хотіла би подякувати лікарю Хоружому Ігорю Володимировичу та всьому персоналу, обслуговування на вищому рівні.

 • Ируся Коваль

  Дякую вам що ви э.діти з радістю ідуть до вас.дуже хороші,професійні спеціалісти.неодноразово зверталась і сама завжди допоможуть і вилікують

 • Mariana Holovatska-Basarab

  Пройшла лікування в клініці, задоволена роботою лікарів, персоналу.Відвідавши лікаря ніби відвідала і лора, і психолога, і дієтолога.Помірні ціні.У кого є проблеми відвідайте саме цю клініку,тут вас зрозуміють,вислухають,Вилікують,і піднімуть настрій

 • Марія Кузик

  Кваліфікований персонал, приємна атмосфера, особливий підхід до діток. Педіатр Тетяна Ігорівна - чудовий лікар, який завжди надасть потрібну допомогу, яка сприяє швидкому одужанню малюків та спокою батьків. Щиро вдячні Вам!

 • Марія Сеньків

  Клініка "Лорімед" рекомендую)))дякую Зембі Тетяні ...Хороший лікар)))неодноразово лікувала моїх дітей...І завжди був хороший результат....Ми задоволені)))Дякую вам)

 • Liliana Litnianska

  Після візиту в клініку залишились приємні враження. Дякуємо лікарю Ользі Возняк-Рудник за консультацію та кваліфіковану допомогу лікарю Хоружому І.В. Все пройшло на вищому рівні! Рекомендую

 • Tania Popovych

  Вперше користувалась послугами приватної клініки, рада що нею став медичний цент «ЛоріМед», і подумати не могла, що буду так задоволена рівнем надання медичних послуг, та ефектом лікування, за що вдячна Ігорю Володимировичу, та усьому колективу за турботу, за їх дружність, за розуміння, відповідальність у ставленні до пацієнта не тільки підчас лікування, але і без статусу «пацієнта клініки».??? Дякую, Тетяна Володимирівна, за рекомендацію клініки, допомогу і підтримку)))

 • Roma Chabaranok

  Надзвичайно радий, що доля привела мене до пана Ігора! Який врятував мене і мою професію! Велике дякую клініці за професійне відношення і пану Ігору за "легку руку"

 • Ruslana Shved

  Дуже сподобалася педіатр Тетяна Земба, все гарно пояснює і має підхід до дитини. Загалом, прекрасне обслуговування. Рекомендую

 • Уляна Миндзів-Котляр

  Хороший медичний центр! Обслуговування супер

 • Намака Ярослав Миколайович

  Дуже хороший лікар Хоружий Ігор Володимирович, задоволенні прийомом, недаром чекали цілий місяць щоб потрапити до лікаря

 • Шлапак Ангеліна Степанівна

  Дуже і дуже чуйний лікар Рудник О.Ф. ..шкода що мало таких лікарів. Дай Боже здоровя і сили для продовження своє срави.

 • Фарйон Леся Мирославівна

  Дуже сподобалася клініка, все гарно, а особливо лікар Салях Т.В. привітна і компетентна у свої справі.

 • Заболотна Надія Василівна

  Все дуже гарно. Приємна атмосфера, дуже класний персонал, особливо хочу подякувати лікарю ЛОРу Салях Т.В. - неперевершений , позитивний і просто кльовий лікар. Рекомендую .

 • Лисенко Наталія Андріївна

  Хороший і привітний персонал , дуже задоволена лікарем Салях Т.В.

 • Савка Галина Степанівна

  Звернулась до лора, бо втратила голос, почало боліти горло. Прийшла до молодої лікарки Рудник Ольги Федорівни на консультацію. Вона ввічливо розмовляла, відповіла на всі мої запитання, проконсультувала, оглянула, а також розповіла як правильно приймати ліки і видала друковане призначення. Якщо хтось має труднощі з голосом -то звертайтесь тільки в Лорімед і виконуйте все, що вам лікар призначив.

 • Лисенко Наталія Андріївна

  Я вже неодноразово обслуговуюся в медичному центрі ЛОРІМЕД, все дуже подобається ціни відповідають дійсності, дуже хороші кваліфіковані лікарі, ще хочу відмітити адміністраторів особливо Надію Ростиславівну яка дуже переживає за всіх своїх пацієнтів. Ще мені там подобається що є дитячий куточок, та безкоштовні цукерки. Дійсно рекомендую. Один з найкращих медичних центрів.

 • Попович Тетяна

  Вперше користувалась послугами приватної клініки, рада що нею став медичний цент «ЛоріМед», і подумати не могла, що буду так задоволена рівнем надання медичних послуг, та ефектом лікування, за що вдячна Ігорю Володимировичу, та усьому колективу: за турботу, за їх дружність, за розуміння, відповідальність у ставленні до пацієнта не тільки підчас лікування, але і без статусу «пацієнта клініки».

 • Коритко Любов

  2.5 роки у мене був хронічний тонзиліт. Оскільки консервативне лікування було практично безрезультатним, я відважилася на видалення мигдалин. Операцію проводив Ігор Володимирович, дуже йому вдячна. Все організовано і професійно, привітний персонал, помірні ціни. Рекомендую!

 • Kristina Vovk

  Завжди приходили сюди з дитиною до лорів. Були у всіх,тож з відповідальністю можу сказати,що всі компетентні і досвідчені, мають підхід до дітей. Тоді вирішили відвідати педіатра і тепер тільки сюди приходимо. Тут нададуть всю інформацію, подивляться дитину "з ніг до голови", дадуть адекватні рекомендації щодо лікування. Є комфортна зона очікування і дитячий куточок з іграшками і акваріумними рибками. Ми задоволені і всім знайомим рекомендуємо саме цей медичний центр, адже довіряємо йому своє найдорожче- сина.

 • Anna Nichik

  Хочу відмітити високий професіоналізм,надзвичайну відповідальність,милосердя ,співчуття до хворого,а також високу якість обслуги медичного персоналу центру"ЛОРІМЕД".Особливо вдячна І.В.Хоружому,який має покликання лікаря від Бога,а також Іванці Череватій та Тетяні Зембі.Ви--молодці!Дякую вам за вашу працю,за вашу компетентність,чуйне ставлення до людей.Хай ваша робота приносить вам задоволення,а хворим--одужання.Здоров"я вам,добра і достатку!

 • Галя Чорна

  Я працюю фітнес експертом протягом 4 років. В 2017 році я помітила що мої дитячі проблеми з диханням дали про себе знати. Шукаючи хорошого лікаря у нашому місті, мені порадили Хоружого І.В. Саме він висококваліфікований спеціаліст, який проводить операції. Записавшись на консультацію в Медичний центр "Лорімед", я була приємно вражена сервісом і компетенцією лікаря. Для мене важливо щоб перед призначенням лікування було проведене повне належне обстеження і на основі цього я отримала ефективне лікування. Саме так і було зроблено в МЦ "Лорімед". Для вирішення моєї проблеми потрібно було провести операцію. Я довірилась Хоружому І.В., мені провели операцію на високому рівні. Результатом я дуже задоволена. Адже мене нічого не турбує вже 2 роки і я себе прекрасно почуваю, вільно дихаю. За це щиро вдячна колективу медичного центру, особливо лікарю Ігору Володимиричу.

 • Віктор Гевко

  Друзі якщо так сталося, що Ви прихворіли і потрібно зветратись до ЛОРА ! То Тернополянам хочу сказати, що нам повезло! Зовсім недавно під час напруженого корпоративного грудня, ангіна рішила, що цікавіше працювати мені буде з нею і подарувала 40 градусів температури :) но дякуючи Ігору Хоружеву мене швидко відкачали )) я відпрацював все, що планувалось! А за два дні був, як Огірок )) Тай це вже не вперше він мене рятує! Тому хочу подякувати і всім порекомендувати! Ми ходимо всією сім'єю!

 • Єднаковська Зіна

  Низько вклоняюсь перед талановитим лікарем, лікарем від Бога. Хронічний поліпоз. Прооперована. Дихаю нормально. Зять - іспанець прооперований (викривлення переділки носа) Не може натішитись своїм здоровим, нормальним диханням носом!!! Ігоре Володимировичу, будьте здорові, щасливі, любимі! Професійного росту Вам. Нехай Ваша людяність і професіоналізм захоплюють, дивують і отримують завжди щирі слова вдячності. Процвітання Вам і Вашій клініці! З прийдешнім Новим роком і Різдвяними святами Вас, і Ваших рідних!!!

 • Ліза

  У мене є 3 дітей різної посидючості, тому важко буває довго очікувати прийому лікаря. В "Лорімеді" довго чекати не доводиться. Мої діти не встигають надивитися на рибки в акваріумі. Ну і головне - ми завжди отримуєм результат лікування від наших улюблених лорів - І.В.Хоружого і Ю.Б.Пасічник. Вони обидвоє чудові як спеціалісти і як люди. Терпляче пояснюють і ніякого приниження через мою скурпульозну допитливість або моє нерозуміння чогось. І.В.Хоружий колись і мені дав рекомендацію, коли я поскаржилася на свою проблему, хоча приходила з дітьми. Нашим улюбленим лорам і всьому МЦ бажаю процвітання, натхнення до праці, професійної і всілякої іншої удачі.

 • Паламар Тарас

  Звернувся в даний медичний центр з проблемою. Хоружий І. В. вислухавши мої скарги швидко і професійно постановив діагноз. Після проходження курсу лікування (доречі з дуже грамотною і красивою медсестрою, можливо і вона частково позитивно вплинула) дійсно відчув чудовий результат. Також приємно вразив загальний професійний підхід, мені не виписували кілограми ліків, всі зрозуміють про що я, а конкретно те, що необхідно. Вдячний за такий підхід до клієнтів.

 • Сясько Микола Миколайович

  Друзі відрекомендували клініку ''Лорімед'', як клініку у якій працює класний спеціаліст - Хоружий Ігор Володимирович. Через велику чергу попереднього запису до лікаря Ігора Володимировича, мені не вийшло попасти до цього фахівця, проте я зовсім не засмучений так-як потрапив до іншого класного спеціаліста - лікаря Пасічник Юлії Богданівни, яка привітно зустріла, швидко і якісно надала медичні послуги. Я щиро радий, що у нас є такі спеціалісти і що мені довелось познайомитись з цією клінікою. Успіхів вам шановні лікарі і щастя від праці яку виконуєте! :)

 • Олійник Олена Ігорівна

  Дякую Ігору Володимировичу, Юлі Богданівні, Тетяні Ігорівні, та Іванні Степанівні за професіоналізм , відповідальність , людяність !!!! Ви і весь колектив Лорімеду - найкращі!!! Дякуємо , шо ви Є!!!!!!!!!!

 • Хамуляк Назарій

  Напревеликий жаль, в житті був змушений часто звертався до різних лікарів. За цей час я побачив майже Все :( . Майже все те, чого я волів би не бачити, та не знати. Але не все так погано, якби не було добре. Життя шляхом, проб та помилок, всеж звело мене з чудовими людьми, лікарями, людьми своєї справи, людьми котрі на свому місці. Де головною рушійною силою клініки є засновник високого рівня, спеціаліст своєї справи, напевне справи всього свого життя, котру він робить дуже добре і правильно - ХОРУЖИЙ ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ ! Дякую БОГУ за випадкову зустріч з вами. Саме в цього лікаря зробив успішну операцію з видалення магдаленок, та на черзі ПОВТОРНА (після інших лікарів) операція по вирівнюванню носової перегородки. Зараз я, моя сім’я, друзі котрим хоть раз розповів про клініку, користуються виключно послугами даної клініки. Зазвичай відвідування дікаря завжди не є чимось веселим чи радісним (ну чомусь так вже склалось в нас), тут все навпаки, завжди при загостренні хвороби чекав швидшої зустрічі з лікарем, після якої "хвороба відступала сама". P/S/ З радістю пишу цей допис вам на сторінці, дуже радий знайомству з вами, знайомству котре відбулось ще на зовсім ранньому періоді вашого становлення, періоді який тільки закладав основу вашому успішному розвитку, розвитку НОВОГО, ЯКІСНОГО рівня надання, та виконання медичних послуг.

 • Довгань Діана Олегівна

  В серпні захворіла донечка віком 1,8 р. В неї була температура і боліло в ротику. Думали, що можливо зубки ще ріжуться, але звернувшись в клініку Лорімед, лікар-педіатр поставила діагноз - стоматит. Добре що одразу звернулись до клініки, тому, що вже були прояви ангіни. Лікар виписала ліки, які досить швидко допомогли, і при повторному огляді ми вже практично вилікувались))). Я надзвичайно рада, що в нас в Тернополі є такі привітні люди і професіонали своєї справи! Дуже дякую Вам!

Записатись на прийом

Записатися до лiкаря:

Ваша заявка на вiзит успiшно доставлена