• Довгань Діана Олегівна

  В серпні захворіла донечка віком 1,8 р. В неї була температура і боліло в ротику. Думали, що можливо зубки ще ріжуться, але звернувшись в клініку Лорімед, лікар-педіатр поставила діагноз - стоматит. Добре що одразу звернулись до клініки, тому, що вже були прояви ангіни. Лікар виписала ліки, які досить швидко допомогли, і при повторному огляді ми вже практично вилікувались))). Я надзвичайно рада, що в нас в Тернополі є такі привітні люди і професіонали своєї справи! Дуже дякую Вам!

 • Хамуляк Назарій

  Напревеликий жаль, в житті був змушений часто звертався до різних лікарів. За цей час я побачив майже Все :( . Майже все те, чого я волів би не бачити, та не знати. Але не все так погано, якби не було добре. Життя шляхом, проб та помилок, всеж звело мене з чудовими людьми, лікарями, людьми своєї справи, людьми котрі на свому місці. Де головною рушійною силою клініки є засновник високого рівня, спеціаліст своєї справи, напевне справи всього свого життя, котру він робить дуже добре і правильно - ХОРУЖИЙ ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ ! Дякую БОГУ за випадкову зустріч з вами. Саме в цього лікаря зробив успішну операцію з видалення магдаленок, та на черзі ПОВТОРНА (після інших лікарів) операція по вирівнюванню носової перегородки. Зараз я, моя сім’я, друзі котрим хоть раз розповів про клініку, користуються виключно послугами даної клініки. Зазвичай відвідування дікаря завжди не є чимось веселим чи радісним (ну чомусь так вже склалось в нас), тут все навпаки, завжди при загостренні хвороби чекав швидшої зустрічі з лікарем, після якої "хвороба відступала сама". P/S/ З радістю пишу цей допис вам на сторінці, дуже радий знайомству з вами, знайомству котре відбулось ще на зовсім ранньому періоді вашого становлення, періоді який тільки закладав основу вашому успішному розвитку, розвитку НОВОГО, ЯКІСНОГО рівня надання, та виконання медичних послуг.

 • Олійник Олена Ігорівна

  Дякую Ігору Володимировичу, Юлі Богданівні, Тетяні Ігорівні, та Іванні Степанівні за професіоналізм , відповідальність , людяність !!!! Ви і весь колектив Лорімеду - найкращі!!! Дякуємо , шо ви Є!!!!!!!!!!

 • Сясько Микола Миколайович

  Друзі відрекомендували клініку ''Лорімед'', як клініку у якій працює класний спеціаліст - Хоружий Ігор Володимирович. Через велику чергу попереднього запису до лікаря Ігора Володимировича, мені не вийшло попасти до цього фахівця, проте я зовсім не засмучений так-як потрапив до іншого класного спеціаліста - лікаря Пасічник Юлії Богданівни, яка привітно зустріла, швидко і якісно надала медичні послуги. Я щиро радий, що у нас є такі спеціалісти і що мені довелось познайомитись з цією клінікою. Успіхів вам шановні лікарі і щастя від праці яку виконуєте! :)

 • Паламар Тарас

  Звернувся в даний медичний центр з проблемою. Хоружий І. В. вислухавши мої скарги швидко і професійно постановив діагноз. Після проходження курсу лікування (доречі з дуже грамотною і красивою медсестрою, можливо і вона частково позитивно вплинула) дійсно відчув чудовий результат. Також приємно вразив загальний професійний підхід, мені не виписували кілограми ліків, всі зрозуміють про що я, а конкретно те, що необхідно. Вдячний за такий підхід до клієнтів.

Записатись на прийом

Записатися до лiкаря:

Ваша заявка на вiзит успiшно доставлена