З давніх часів добре відоме серед медиків латинське прислів'я – «Хто добре діагностує – той добре лікує». Воно як ніколи є актуальним в наш час, коли щороку з'являються нові захворювання. Для правильного лікування яких, перш за все, необхідно визначити чи підтвердити діагноз за допомогою додаткових методів обстежень, а саме лабораторних досліджень.  Чудово, коли клініка чи медичний центр мають власну лабораторію або співпрацюють з такого виду установою. Це вирішує багато проблем, спрощує і прискорює встановлення правильного діагнозу. Одна з таких лабораторій, яка співпрацює з нашим медичним центром «ЛОРІМЕД» і пропонує дослідження венозної крові та інших біологічних матеріалів є лабораторія «Ескулаб».

Звернувшись в медичний центр «ЛОРІМЕД», Ви можете здати аналізи та отримати якісні, точні та придатні результати досліджень для використання в лікуванні або для інших цілей. Завдяки сучасним технологіям і високій кваліфікації фахівців, процедури взяття біологічного матеріалу безпечні, займають мінімум часу і не викликають неприємних відчуттів. Нами створені максимально комфортні умови, у тому числі та для маленьких пацієнтів. Наші співробітники мають спеціальні навички роботи з дітьми, що сприяють психологічному комфорту і легкій переносимості процедур.

Що включає в себе повне лабораторне дослідження? В першу чергу, кров чи інші біологічні матеріали, забір яких проводився в медичному центрі «ЛОРІМЕД» транспортуються в лабораторію. Потім вже на місці проводиться повний аналіз зібраних зразків, і після закінчення процесу готові та затверджені результати, направляються на електронну пошту медцентру. Отримавши відповідь з лабораторії, адміністратор медичного центру повідомляє пацієнта телефонним дзвінком чи SMS про результати аналізу і при необхідності лікар відразу призначає курс лікування. Будьте певні, в нас не існує невиправданих затримок з оголошенням результатів дослідження!

Дуже багато інформації про хворобу людини може сказати стан венозної крові. Тому саме вона використовується для проведення більшості біохімічних тестів. Здійснюючи венопункцію, пацієнт не отримує істотних больових відчуттів, тому боятися процедури не варто. За допомогою шприца з голкою або спеціальної шприц-пробірки наші фахівці майже безболісно здійснять необхідну процедуру.

Для виключення факторів, які можуть впливати на результати дослідження, необхідно дотримуватись наступних правил підготовки:

  • Кров для дослідження здається тільки натщесерце!
  • Перед здачею венозної крові бажано 15 хв відпочити;
  • За 12 годин до дослідження потрібно виключити приймання алкоголю, їжі,  паління,  обмежити фізичну активність, виключити прийом ліків. Якщо відмінити прийом ліків неможливо, необхідно повідомити про це лабораторію;
  • Дітям до 5 років, перед здачею крові, обов'язково дати випити теплої кип'яченої  води  (порціями:  до 150-200 ml, протягом 30 хвилин).

Подбайте про своє здоров'я вже сьогодні!

 

Записатись на прийом

Записатися до лiкаря:

Ваша заявка на вiзит успiшно доставлена